Водонагрівач електричний СHAFOTEAUX CHX 30 EU

Водонагрівач електричний СHAFOTEAUX CHX 30 EU
(0)
Артикул: 3100386
Виробник: СHAFOTEAUX

Ціна:
2883 грн.
Поділитись:
Водонагрівач електричний СHAFOTEAUX CHX 30 EU виготовлений і протестований італійським виробником. Дуже зручно, що його можна встановити вертикально, але двома способами під чи над мийкою. Такі способи кріплення дають суттєву перевагу, оскільки пристрій займає мало місця.

Об’єм баку у водонагрівачі електричному СHAFOTEAUX CHX 30 EU складає 30 літрів. Його доречно встановлювати на кухні, де є потреба у постійному використанні гарячої води. Якщо встановити бойлер у невеликій ванній кімнаті, нагрітої кількості води вистачить на одну людину. Комфортну температуру можна виставити завдяки вбудованому механічному регулятору, який розташований спереду на корпусі.

Додатковими перевагами водонагрівача електричного СHAFOTEAUX CHX 30 EU є покриття внутрішнього баку дрібнодисперсною емаллю і збільшений магнієвий анод, які працюючи у тандемі захищають бак від руйнівного впливу води. Технологія NANOMIX сприяє комфортному перемішуванню холодної і гарячої води.

Для безпечної роботи є захист від перегрівання та підвищеного тиску всередині баку. За рахунок теплоізоляції з пінополіуретану забезпечується економне споживання електроенергії та тривале зберігання води необхідної температури.
Об'єм водонагрівача (л) 30 л.
Тип ТЕНа Мокрий
Спосіб встановлення водонагрівача Вертикальний
Форма бака Циліндрична
Рейтинг:
Рекомендовані продукти: