Водонагрівачі

Водонагрівачі є головним інструментом для безперебійного та економічного гарячого водопостачання об’єктів різного цільового призначення. Завдяки сучасній автоматиці та зручності у використанні, саме водонагрівачі забезпечують не тільки швидкий нагрів води потрібної температури, але й мінімізують загальні витрати на електроенергію.

Особливістю нових моделей водонагрівачів є не тільки безпечність у використанні та естетично привабливий зовнішній вигляд, але й можливість заощадити енергоресурси. Як результат, після встановлення нового водонагрівача, нагрів води буде комфортним, безперебійним та фінансово не затратним.

Основними перевагами сучасних водонагрівачів є:

ü  Висока потужність та сучасна автоматика; .

ü  Сумісність з будь-якими системами опалення;

ü  Організація швидкого нагріву води;

ü  Мінімальне споживання електроенергії;

ü  Просте керування для Користувачів;

Особливістю нових моделей водонагрівачів є максимально просте керування. Для того, щоб насолодитися гарячою водою достатньо лише обрати потрібну температуру нагріву та включити прилад.

ü  100% безпечність у використані;

ü  Швидкий монтаж та експлуатаційна довговічність;

Монтаж та введення в експлуатацію водонагрівачів не займає багато часу, що дозволяє одразу насолодитися всіма перевагами гарячого водопостачання.

ü  Доступні ціни.

Цінова політика водонагрівачів дозволяє обрати прилад на будь-який смак та бюджет.

Види та характеристики водонагрівачів

На сьогодні нові моделі водонагрівачів є сучасною знахідкою, для кожного хто мріє насолодитися всіма перевагами гарячого та безперебійного водопостачання. В залежності від системи опалення та індивідуальних побажань варто обирати «свій» водонагрівач.

Розрізняють наступні види водонагрівачів:

ü  Водонагрівачі комбіновані;

Водонагрівач комбінований – це одні з найпопулярніших  приладів для гарячого водозабезпечення накопичувального типу. Особливістю комбінованих водонагрівачівє можливість функціонування, як від електроживлення, так і від системи опалення. Комбіновані водонагрівачі є оснащеними теплообмінником та електричним ТЕНом, завдяки чому пристрій легко підключається до газового, електричного або твердопаливного котла. .

ü  Газові колонки;

Газові колонки є не менш популярним вибором для швидкого нагріву води.За своєю будовою газові колонки відносяться до проточних приладів настінного типу, який легко встановлюється в квартирі. Завдяки компактним розмірам та відмінній потужності до 40 кВТ, саме газові колонки є оптимальним вибором для швидкого нагріву води в квартирах з великою кількістю точок для водозабору. Крім зручності у використанні, газові колонки є економними у використанні та дозволяють заощадити до 25% енергоресурсів.

ü  Проточні електричні водонагрівачі;

Проточні електричні водонагрівачі – це сучасні пристрої, які забезпечують швидкий нагрів води, є оснащеними термоциклічним запобіжником та є простими у обслуговуванні. Завдяки наявності ТЕНу досягається миттєвий нагрів води заданої температури. Проточні електричні водонагрівачі є оснащеними зручним регулятором температур та мають компактні розміри для встановлення навіть в дуже малих приміщеннях.

ü  Теплоаккумуліруючі баки;

Теплоакумулюючі баки – це сучасний метод раціонального використання «зайвого»тепла з його подальшим перенаправленням в систему опалення. Результатом встановлення теплоаккумулюючого баку є можливість гарячого водопостачання за рахунок «збереженої» теплової енергії під час повністю вимкненого котлу. Таким чином, теплоаккумулюючий бак є основою економії коштів, як на  опаленні,так і на гарячому водопостачанні.

ü  Водонагрівачі електричні;

Водонагрівачі електричні – це популярне обладнання для швидкого нагріву води з живленням від електромережі. Просте керування, компактні розміри та швидкиймонтаж роблять електричні водонагрівачі оптимальним вибором для забезпечення якісного гарячого водо забезпечення. Сучасні електричні бойлери є представленими в різних розмірах та бувають вертикального та горизонтального типу. Як результат, таке обладнання підійде для встановлення навіть в дуже малих приміщеннях.

ü  Водонагрівачі непрямого нагріву.

Водонагрівачі непрямого нагріву використовують у поєднанні з котлом та бувають комбінованими та прямої дотичної дії. Водонагрівачі непрямого нагріву комбіновані мають вмонтований ТЕН, а прилади прямої дотичної дії нагрівають воду завдяки опалювальному котлу. Відмінна автоматика та зручне управління роблять водонагрівачі непрямого нагріву оптимальним вибором для комфортного гарячого водозабезпечення.

Ряд переваг та можливість організації гарячого водопостачання для об’єктів різного цільового призначення роблять сучасні водонагрівачі оптимальним вибором для швидкого вирішення питань нагріву води навіть в об’єктах з електричними або газовими обмеженнями.

Для того, щоб водонагрівач став фінансово вигідним та потужним капіталовкладенням його купувати варто тільки в спеціалізованих Інтернет магазинах. Знайти найбільший вибір водонагрівачів від провідних західних фірм-виробників Ви зможете вже сьогодні в Інтернет магазині «Водоворот трейдинг».

Купити сертифіковані водонагрівачі з доставкою по  Україні

Інтернет магазин «Водоворот Трейдинг» пропонує широкий вибір сертифікованих водонагрівачів від кращих європейських брендів по доступній ціні. Завдяки багаторічному досвіду роботи та співпраці з провідними заводами-виробниками нам вдалося представити найбільший модельний ряд водонагрівачів для забезпечення комфортного та безперебійного споживання гарячої води.

Для наших клієнтів Ми пропонуємо:

ü  Широкий вибір сертифікованих водонагрівачів

     Оперативну доставку в будь-яку точку країни;

ü  Проведення монтажних робіт за адресою Клієнта;

ü  Гарантійні документи на кожну одиницю обладнання;

ü  Доступну цінову політику та зручну систему знижок для постійних Клієнтів.

Замовити водонагрівач комбінований, газову колонку або електричний водонагрівач Ви можете просто зараз, зв’язавшись з менеджерами нашого Інтернет магазину. В залежності Від  Вашої системи опалення та особливостей приміщення, фахівці «Водоворот Трейдинг» порекомендують оптимальний варіант водонагрівача. Це можуть бути такі комбіновані водонагрівачі, як Ariston PRO R100 RTD 1.8K або Gorenije GBK 80 LN, колонка газова Vaillant atmo MAG pro 11xz H або бюджетний електричний водонагрівач SB R 80 V(Італія), які стануть сучасним рішенням для швидкого нагріву води.
Інтернет магазин «Водоворот трейдинг» – це широкий вибір водонагрівачів від кращих фірм-виробників та тільки доступні ціни.