Затверджено інвестиційну програму «Київенерго», яка передбачає встановлення 2,5 тисяч будинкових теплолічильників
| 10.07.2018

-

24 березня 2016 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила інвестиційну програму з ПАТ «Київенерго», яка передбачає роботи зі встановлення будинкових приладів обліку тепла та реконструкцію тепломереж. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який взяв участь у засіданні представників Нацкомісії.


«Стратегічна мета київської влади – створення енергоефективної моделі міського господарства. Саме тому ми цілеспрямовано рухаємося в бік виконання обліку тепла в усіх житлових будинках міста. У 2015 році було встановлено більше 4 тисяч лічильників, цього року роботу буде завершено», – зазначив Петро Пантелеєв.


Міська влада погодила інвестиційну програму ПАТ «Київенерго» на 2016 рік на загальну суму 217,6 млн грн.


«Місто наполягло, аби у програмі було акцентовано увагу на пріоритетних роботах з відповідним розподілом коштів підприємства. Дуже важливо, що у цьому контексті ми маємо спільну конструктивну позицію з представниками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», – пояснив заступник голови КМДА.


Він поінформував, що на встановлення приладів обліку теплової енергії виділено 163,7 млн грн (75,2%), на реконструкцію теплових мереж – 33,1 млн грн (15,2%). Ще 20,8 млн грн (9,6%) піде на модернізацію обладнання котелень.


«У рамках програми цього року планується встановити за кошти інвестиційної програми ПАТ «Київенерго» 2 570 теплолічильників, а за кошти міського бюджету – ще 630 лічильників. Загалом це 3 200 приладів обліку, які забезпечать 100% обліку тепла в житлі. Щодо тих житлових будинків, де відсутня технічна можливість для облаштування вузла обліку теплової енергії, будуть прийматися окремі проектні рішення», – резюмував Петро Пантелеєв.


Поділитись:
Інші новини
10.07.2018
Сегодня украинские маслоэкстракционные заводы начали не только перерабатывать подсолнечную шелуху в топливо, замещая им природный газ, но и зарабытывать на экспорте произведенной...
10.07.2018
"Заемщики, которые соответствуют критериям участия в программе, смогут получить кредиты на реализацию широкого спектра мероприятий энергоэффективности, в частности термоизоляцию стен, крыш и полов первых...
17.07.2018
Джефф Хоббс, директор по развитию бизнеса Bosch Thermotechnology, сказал: «Компактный дизайн SB745 гарантирует простоту установки и сделан в соответствии с передовыми технологиями, таким образом котел может поддерживать высокий уровень производительности, независимо от спроса" Еще одним преимуществом конструкции котла является отсутствие минимальных требований к скорости потока, рабочей температуре или мощности горелки. Это позволяет монтажникам подключить котел к потоку отопительного контура без необходимости в дополнительных устройствах, таких как первичный насос.
10.07.2018
В Хмельницкой области в селе Коржевцы в 2016 году планируют построить новую солнечную электростанцию.
Рекомендовані продукти: