Затверджено інвестиційну програму «Київенерго», яка передбачає встановлення 2,5 тисяч будинкових теплолічильників
| 29.03.16

24 березня 2016 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила інвестиційну програму з ПАТ «Київенерго», яка передбачає роботи зі встановлення будинкових приладів обліку тепла та реконструкцію тепломереж. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який взяв участь у засіданні представників Нацкомісії.

«Стратегічна мета київської влади – створення енергоефективної моделі міського господарства. Саме тому ми цілеспрямовано рухаємося в бік виконання обліку тепла в усіх житлових будинках міста. У 2015 році було встановлено більше 4 тисяч лічильників, цього року роботу буде завершено», – зазначив Петро Пантелеєв.

Міська влада погодила інвестиційну програму ПАТ «Київенерго» на 2016 рік на загальну суму 217,6 млн грн.

«Місто наполягло, аби у програмі було акцентовано увагу на пріоритетних роботах з відповідним розподілом коштів підприємства. Дуже важливо, що у цьому контексті ми маємо спільну конструктивну позицію з представниками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», – пояснив заступник голови КМДА.

Він поінформував, що на встановлення приладів обліку теплової енергії виділено 163,7 млн грн (75,2%), на реконструкцію теплових мереж – 33,1 млн грн (15,2%). Ще 20,8 млн грн (9,6%) піде на модернізацію обладнання котелень.

«У рамках програми цього року планується встановити за кошти інвестиційної програми ПАТ «Київенерго» 2 570 теплолічильників, а за кошти міського бюджету – ще 630 лічильників. Загалом це 3 200 приладів обліку, які забезпечать 100% обліку тепла в житлі. Щодо тих житлових будинків, де відсутня технічна можливість для облаштування вузла обліку теплової енергії, будуть прийматися окремі проектні рішення», – резюмував Петро Пантелеєв.

Поделиться:
Другие новости
26.03.13
Kermi представила новую душевую кабину Walk-in-Shower XS
Walk-in-Shower XS открывает новую серию душевых кабин, позволяющих создать уникальный индивидуальный дизайн ванной комнаты. Последняя тенденция в дизайне душевых кабин - это элегантность деталей, создание дополнительного пространства и совмещение удобства и свободы движений.
21.03.13
Компания Baxi представила новый котёл Luna Platinum HT GA
Итальянская компания Baxi расширила линейку своих котлов Luna и представила новый конденсационный газовый котёл Luna Platinum HT GA.
13.03.13
Новый конденсационный котел Logano plus SB745
Компания Bosch Thermotechnology сообщила о расширении линейки газовых конденсационных котлов и представила новую модель Logano plus SB745. Котел легко устанавливается, а также имеет ряд других преимуществ. Например, котел требует на 30% меньше места, чем его предшественник SB735, и на 20% легче. Это, по словам компании, делает его пригодным для использования в многоквартирных домах и для промышленного применения.
РЕКОМЕНДОВАННЫЕ ТОВАРЫ: